17.5 C
Kalecikkaya
19 Mayıs 2024
Kalecikkaya Köyü
Basında KöyümüzGenel

36 YIL SONRA MEZUN OLDUĞU OKULDA

Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Gungor , Sungurlu şehit Ali Alıtkan Anadolu imam-hatip lisesi kariyer günleri kuşağında,  konuşmacı olarak katıldı.
Çorum – Alaca – Kalecikkaya Köyü doğumlu olup, Sungurlu da ilk – orta ve lise tahsilini yapan Akademisyen  GÜNGÖR, 1986 yılında mezun olduğu okulda BAŞARIYA GİDEN YOL konulu konferans verdi.

“Başarıya Giden Yol” adlı konferans verdi.

02.05.2023 tarihinde Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda 
Yaşadıkları, gördükleri, eğitim hayatı ve tecrübelerini öğrencilerle paylaşan Güngör, karşılaştıkları sorunlar karşısında asla pes etmemeleri, okul hayatındaki arkadaşlarıyla da gelecekte kader birliği yapacaklarını asla unutmamaları konusunda uyardı.
Çorum ve Sungurlunun 4000 yıllık medeniyet tarihinin beşiği olduğunu göz ardı etmemelerini, vizyon sahibi, dünyayı tanıyan ve geleceğe kendini, ailesini, şehrini ve ülkesini hazırlayan bireyler olarak,  bilginin, bilimin peşinden koşmalarını tavsiye etti.
Konferansta, Okul arkadaşları Fevzipaşa İlkokulu Müdürü Gülhan Bükme, 
Ocaklı un Genel Müdürü Arif Gençgöcmen yalnız bırakmadılar.
Konferans sonrası Güngör, öğrenciler merak ettikleri sorulara ayrıntılarıyla cevap verdi. Başarılı öğrencilere Güngör’ün son öykü kitabı “Görmeyen Gözlerin Gözeli” adlı kitap hediye edildi. Lise Müdürü Kerim Mandıralının konuşmacıya Teşekkür Plaketi sunumu ve hatıra fotoğraf çekimleriyle konferans sona erdi.

 

Related posts

MUSLUKLARA AYAR GELİYOR

Ümit ÖZKAN

Ödüllü Yemek Kitabı Yazarı ÇORUM mutfağını anlatıyor.

Ümit ÖZKAN

ÜÇ AYLAR VE KANDİL GECELERİ

Ümit ÖZKAN

Yorum Gönder

Captcha Plus loading...