19.9 C
Kalecikkaya
25 Nisan 2024
Kalecikkaya Köyü
GenelHaberlerKalecikkaya

Köylümüzden Malatya ya Yardım Eli

Sungurlu da yaşayan Kalecikkaya Köylümüz Hüsnü GÜNGÖR  Malatya ya ziyaret gerçekleştirdi.

Sosyal Medya da tanınan Sungurlu Berber Esnaflarından Hüsnü GÜNGÖR, Sungurlu halkının ve hayır sahibi iş adamları, esnaf  ve sungurlu halkının yardımlarını deprem bölgesi Malatya ya ulaştırdı.

Aynı zamanda eski Sungurlu Kaymakamı ve şimdiki Malatya Valisi Hulusi ŞAHİN ide ziyaret ederek sungurlu halkının geçmiş olsun dileklerini ve selamlarını iletti.

Sungurlu ve köylerinde yine sungurlu halkının, esnaf ve iş adamlarının desteğiyle hazırlanan yardımları ulaştırması ile tanınan Hüsnü Güngör, eşi ve oğlu ile birlikte Malatya’ya giderek, Sungurlulu hayırsever iş insanlarının yardımlarını götürdü. Yaklaşık 100 aile ve çocuklar için hazırlanan Ramazanlık iftar sofrası gıda kolilerini Vali Hulusi Şahin’e teslim etti.

Hüsnü GÜNGÖR Malatya ziyaretinde, Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i  makamında ziyaret ederek depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için Sungurlulu hemşerilerimizin başsağlığı dileklerini iletti.

 Ulusal ve uluslararası marka değerleri Aksular Gıda ve Kemal Öz Mantı,  Özgür Leblebi, Birmar Gıda, Lale Gıda katkılarıyla yaklaşık 100 aile için hazırlanan Ramazanlık iftar sofrası gıda kolilerini  ve çocuklar için hazırlanan hediyeleri Malatya Valisinin himayesinde ilgililere teslim etti.

 

 

Related posts

Ümit ÖZKAN

MEB’den müjde. 4 gün okul 3 gün tatil

Ümit ÖZKAN

50 YIL SONRA ÖĞRETMENLERİ İLE BULUŞTULAR

Ümit ÖZKAN

Yorum Gönder

Captcha Plus loading...