19.8 C
Kalecikkaya
17 Nisan 2024
Kalecikkaya Köyü
Genel

Korona için ilaç Elazığ da bulundu.

Tüm dünya aşı peşindeyken Elazığ da bitkisel ilaç yapıldı. Haber kaynağına göre ilacı , testi pozitif çıkan  Elazığ Belediye Başkanı da kullandı ve iyileşti.

HASTALAR 4 GÜNDE İYİLEŞİYOR

Elazığ Kapalı Çarşı Dernek başkanı,  Hasbi Yargıç Emir, yaptığı açıklamada, hazırladıkları doğal bitki karışımının Covid 19’a karşı iyi geldiğini söyledi.

Karışımı kullanan covid 19 testinin pozitif çıkan hastalarının 4 günde iyileştiklerini iddia eden Emir, “Doğada yetişen bitkiler var. Bunların çeşitleri var. Bu bitkileri kaynamış suyun içine atıyoruz. Bu bitkiler bir kıvam alıyor. Karışımın suyunu süzüp dolaba atıyoruz. Bu karışımı hastaya sabah, öğle, akşam bir su bardağı içiriyoruz. Bu karışımı içen Covidli hasta 4 günde iyileşiyor.” Dedi.

İDDİA EDİYORUM; KORONAVİRÜSE KARŞI ETKİLİ

Hazırladığı bitki karışımının koronavirüse karşı etkili olduğunu iddia eden Emir, ” Hangi bitkinin hangi hastalığa iyi geldiğini biliyorum. Arının konduğu her bitkiyi şifa olarak görüyorum. Arının konduğu bitkilerden bir demet hazırladım. Bu bitkiler kolay bulunmuyor. Bazı bitkileri bulmak için yüksek dağlara çıkmak durumunda kalıyorum. Bitkileri getirdim bu karışımı hazırladım. Bu karışımda 23 çeşit bitki var. İddia ediyorum; bu karışım koronavirüse iyi geliyor. İsteyen profesör gelsin, istediği hastanın üzerinde deneme yapsın. 5 gün sonra bütün hastaların testi negatif çıkar. Ben 10 hasta üzerinde denedim. Hepsi de iyileşti. ” dedi.

haberin detayı için https://www.gunisigigazetesi.net/elazig-guncel/heyecanlandiran-haber-h79532.html

 

 

 

 

 

 

Related posts

LİDERLİK MAÇI

Ümit ÖZKAN

Nehire ÖZKAN’ın Vefat Yıl Dönümü

Ümit ÖZKAN

Çorum Erol OLÇOK E.A.Hastanesine ‘Şehit yakınları ve Gazi Destek Birimİ’

Ümit ÖZKAN

Yorum Gönder

Captcha Plus loading...