29.2 C
Kalecikkaya
17 Temmuz 2024
Kalecikkaya Köyü
GölpınarHaberlerVefat HaberleriVefat Yıl Dönümleri

Vefatının 6. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

Bir Anlık Öfke Dört ÖLÜMÜNE SEBEP OLDU.

Gölpınar Köyümüzden merhum Mehmet Ali ZAVALCI nın yeğeni Yusuf GÖNÜLAL ve eşi silahlı saldırı sonucu vefat etmişti.

Bugün olayın üzerinden Altı yıl geçti.

Çorum Alaca’da arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı komşusu Yusuf Gönülal, eşi Hatice Gönülal, Şerife Dinçer ve Mikail Çağın’ı pompalı tüfekle vurarak öldüren şahıs gözaltına alındı.

Alaca İlçemizde serbest çalışan Yusuf GÖNÜLAL cinayete kurban gitti. Alaca halkının yakından tanıdığı ve sevdiği Balıkçı Yusuf için herkes üzüldü.

Çorum’un Alaca İlçesi’nde Gürsel P, arazi anlaşmazlığı nedeniyle tartıştığı komşusu Yusuf Gönülal, eşi Hatice Gönülal, Şerife Dinçer ve Mikail Çağın’ı pompalı tüfekle vurarak öldürdü. Olayda 14 yaşındaki Beyza Müsemma Gönülal’  da yaralandı. Şüpheli gözaltına alındı.

POMPALI DEHŞETİ

Olay bugün ( 15 Eylül 2016 ) Çorum’un Alaca İlçesi Cengizhan Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre aralarında arazi anlaşmazlığı bulunan Gürsel P. ile komşusu Yusuf GÖNÜLAL arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Gürsel P. pompalı tüfekle Yusuf Gönülal’ın evine gitti.

Şüpheli, evde dehşet saçtı. Açtığı ateş sonucu Yusuf Gönülal, eşi Hatice Gönülal, evde misafir olarak bulunan Şerife Dincer ve Mikail Çağın, vücutlarının çeşitli yerlerine aldıkları saçma yaralarıyla olay yerinde yaşamlarını yitirdi.

Haber : Karar Gazetesi

Related posts

ZEKİ GÜL EN ÇOK TERCİH EDİLEN İSİM

Ümit ÖZKAN

KÖYÜMÜZDEKİ MUHTAR ADAYLARI KİMLER

Ümit ÖZKAN

Melek Taşdemir i vefatının 10. yıl dönümünde rahmetle anıyoruz.

Ümit ÖZKAN

Yorum Gönder

Captcha Plus loading...